Περιληπτικά στην Ά Κατηγορία στον 2όμιλο έιχαμε την μέγαλή νίκη του ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ στην έδρα του με αντίπαλο την ομάδα του Ιάσωνα Αυγής με 2-1
στον 3όμιλο της ίδιας κατηγορίας έιχαμε νίκη-ανατροπή μέσα στον Ασκό για τον ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟ ΝΕΑΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ήττα μέσα στην έδρα της για την ομάδα της ΘΥΕΛΛΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ με αντίπαλο τον Αία Ευόσμου με 1-2
Στην Β΄κατηγορία στον 5΄ομιλο έιχαμε
Νίκη της ΔΑΦΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ με αντίπαλο την ομάδα της ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ με 2-0
ήττα για την ομάδα του ΗΡΑΚΛΗ ΜΟΔΙΟΥ και του ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ με αντιπάλους τον
Νέστορ Όσσας και Απόλλων Ζαγκλιβερίου αντίστοιχα με 4-1 ΄κ 4-0
ήττα επίσης είχαμε και την ομάδα του ΑΡΗ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ μέσα στο Δρύμο με 3-2
Στην Γ΄Κατηγορία στον 4όμιλο είχαμε
στο Τοπικό ντέρμπι όπου έλξε και ισσόπαλο ανάμεσα
στους ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ και ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ με 2-2
Μέγαλη νίκη για την ομάδα του ΕΘΝΙΚΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗ μέσα στην έδρα του Αο Θράκης με 1-2!!
Αναλυτικά Παρακάτω τα Αποτελέσματα και οι Βαθμολογίες
Ά Κατηγορία 2όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | 3 | 3 | ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ | 7 | 0 | ΠΑΝΟΡΑΜΑ |
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ | 1 | 2 | ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ |
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ | 0 | 1 | ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ | 2 | 1 | ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 0 | 2 | ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ |
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | 1 | 1 | ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ |
ομάδες | βαθμοί | ποινές | γκολ | N/I/H | εντός | εκτός | ||
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ | 14 | 0 | 17-6 | 4-2-0 | 8-1 | 3-0-0 | 9-5 | 1-2-0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ | 13 | 0 | 19-5 | 4-1-1 | 18-1 | 3-0-0 | 1-4 | 1-1-1 |
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ | 12 | 0 | 9-7 | 4-0-2 | 4-4 | 2-0-1 | 5-3 | 2-0-1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | 11 | 0 | 13-5 | 3-2-0 | 9-4 | 2-1-0 | 4-1 | 1-1-0 |
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 11 | 0 | 8-8 | 3-2-1 | 6-2 | 2-1-0 | 2-6 | 1-1-1 |
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ | 10 | 0 | 16-6 | 3-1-1 | 6-1 | 1-0-0 | 10-5 | 2-1-1 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ | 10 | 0 | 11-14 | 3-1-2 | 2-5 | 1-1-1 | 9-9 | 2-0-1 |
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ | 9 | 0 | 9-8 | 2-3-1 | 5-6 | 1-1-1 | 4-2 | 1-2-0 |
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ | 6 | 0 | 5-9 | 2-0-3 | 3-4 | 1-0-1 | 2-5 | 1-0-2 |
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ | 5 | 0 | 3-4 | 1-2-3 | 1-2 | 0-2-1 | 2-2 | 1-0-2 |
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ | 5 | 0 | 9-12 | 1-2-2 | 8-8 | 1-2-1 | 1-4 | 0-0-1 |
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | 4 | 0 | 3-5 | 0-4-2 | 1-2 | 0-2-1 | 2-3 | 0-2-1 |
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ | 4 | 0 | 9-14 | 1-1-3 | 3-6 | 1-1-1 | 6-8 | 0-0-2 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ | 1 | 0 | 6-20 | 0-1-4 | 2-7 | 0-0-2 | 4-13 | 0-1-2 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 0 | 0 | 2-16 | 0-0-6 | 1-9 | 0-0-3 | 1-7 | 0- |
Ά Κατηγορία 3όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ | 1 | 2 | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | 1 | 0 | ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ |
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ | 3 | 2 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | 0 | 2 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ |
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ | 3 | 1 | ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ | 1 | 3 | ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 2 | 1 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ |
ομάδες | βαθμοί | ποινές | γκολ | N/I/H | εντός | εκτός | ||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 12 | 0 | 11-7 | 4-0-1 | 6-3 | 2-0-0 | 5-4 | 2-0-1 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | 11 | 0 | 8-3 | 3-2-0 | 6-2 | 2-1-0 | 2-1 | 1-1-0 |
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ | 10 | 0 | 10-6 | 3-1-1 | 6-2 | 2-0-0 | 4-4 | 1-1-1 |
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ | 10 | 0 | 9-6 | 3-1-1 | 6-4 | 2-0-1 | 3-2 | 1-1-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ | 8 | 0 | 13-8 | 2-2-1 | 11-6 | 2-0-1 | 2-2 | 0-2-0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ | 8 | 0 | 4-1 | 2-2-1 | 2-1 | 1-1-1 | 2-0 | 1-1-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 8 | 0 | 5-4 | 2-2-1 | 3-2 | 1-2-0 | 2-2 | 1-0-1 |
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ | 7 | 0 | 12-14 | 2-1-2 | 9-6 | 2-1-0 | 3-8 | 0-0-2 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | 6 | 0 | 7-10 | 2-0-3 | 2-2 | 1-0-1 | 5-8 | 1-0-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ | 5 | 0 | 5-6 | 1-2-2 | 4-2 | 1-2-0 | 1-4 | 0-0-2 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ | 5 | 0 | 6-8 | 1-2-2 | 3-5 | 0-1-1 | 3-3 | 1-1-1 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 4 | 0 | 4-6 | 1-1-3 | 1-2 | 0-1-1 | 3-4 | 1-0-2 |
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | 1 | 0 | 6-13 | 0-1-4 | 1-3 | 0-0-2 | 5-10 | 0-1-2 |
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | 1 | 0 | 4-12 | 0-1-4 | 0-4 | 0-0-2 | 4-8 | 0-1-2 |
Β΄Κατηγορία 5όμιλος
4η Αγωνιστική
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ | 2 | 0 | ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | 0 | 0 | Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ | 4 | 0 | ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ |
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ | 4 | 1 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ |
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ | 2 | 2 | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ | 3 | 2 | ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ομάδες | βαθμοί | ποινές | γκολ | N/I/H | εντός | εκτός | ||
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ | 9 | 0 | 13-4 | 3-0-1 | 7-1 | 2-0-0 | 6-3 | 1-0-1 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ | 7 | 0 | 7-2 | 2-1-0 | 4-0 | 1-1-0 | 3-2 | 1-0-0 |
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ | 7 | 0 | 8-5 | 2-1-1 | 3-2 | 1-1-0 | 5-3 | 1-0-1 |
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | 7 | 0 | 8-6 | 2-1-1 | 2-2 | 0-1-0 | 6-4 | 2-0-1 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ | 7 | 0 | 11-10 | 2-1-1 | 8-2 | 2-0-0 | 3-8 | 0-1-1 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ | 5 | 0 | 5-5 | 1-2-1 | 2-3 | 0-1-1 | 3-2 | 1-1-0 |
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ | 4 | 0 | 9-7 | 1-1-1 | 7-2 | 1-0-0 | 2-5 | 0-1-1 |
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ | 4 | 0 | 5-4 | 1-1-1 | 5-4 | 1-1-1 | 0-0 | 0-0-0 |
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ | 4 | 0 | 4-6 | 1-1-2 | 4-5 | 1-0-1 | 0-1 | 0-1-1 |
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | 4 | 0 | 3-6 | 1-1-2 | 2-1 | 1-1-0 | 1-5 | 0-0-2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ | 4 | 0 | 7-10 | 1-1-2 | 4-4 | 1-0-1 | 3-6 | 0-1-1 |
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ | 4 | 0 | 2-7 | 1-1-2 | 2-5 | 1-0-1 | 0-2 | 0-1-1 |
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ | -2 | -2 | 0-10 | 0-0-3 | 0-1 | 0-0-1 | 0-9 | 0-0-2 |
Γ΄Κατηγορία 4όμιλος
2η Αγωνιστικη
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ | 2 | 1 | ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ |
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ | 2 | 2 | ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ |
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ | 1 | 2 | ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ |
ομάδες | βαθμοί | ποινές | γκολ | N/I/H | εντός | εκτός | ||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ | 6 | 0 | 7-1 | 2-0-0 | 5-0 | 1-0-0 | 2-1 | 1-0-0 |
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ | 4 | 0 | 3-2 | 1-1-0 | 1-0 | 1-0-0 | 2-2 | 0-1-0 |
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ | 3 | 0 | 6-5 | 1-0-1 | 5-3 | 1-0-0 | 1-2 | 0-0-1 |
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ | 3 | 0 | 2-2 | 1-0-1 | 2-1 | 1-0-0 | 0-1 | 0-0-1 |
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ | 0 | 0 | 4-7 | 0-0-2 | 1-2 | 0-0-1 | 3-5 | 0-0-1 |
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ | -3 | -4 | 2-7 | 0-1-1 | 2-2 | 0-1-0 | 0-5 | 0-0-1 |
Καλή συνέχεια σ'ολες τις ομάδες με υγεία πάνω από όλα!!